• TurkishEnglishGermany

BİZDEN HABERLER

Dr. Erdoğan Zaim: Kamuoyuna Duyurulur!

Merhaba, ben Dr. Erdoğan Zaim

Hakkımda uzun zamandır çeşitli karalama kampanyaları yapan insanlara artık sessiz kalmamın doğru olmadığına karar verdim. Benim mücadelem insanlara ilaçsız ve insülinsiz bir hayatı mümkün kılmak. Daha sağlıklı bir yaşamı organik beslenme ile vücudun tamiri için gereken tedavileri uygulamak. Şeker hastalığına ve diğer kronik hastalıklara da aynı şekilde yıllarımı verdim. 2 yıl önce Türk Tabipler Birliği tarafından 25 yıllık hizmet plaketimi aldım ve yaptığım çalışmalardan dolayı şimdiye kadar 11 farklı Almanya, Amerika, Rusya, Çin ve Bulgaristan üniversitelerinde eğitimler aldım. Türkiye’de tıp fakültesini bitirdim aynı zamanda Eczacılık ve Diş hekimliğinde de eğitimler aldım. Yaptığım çalışmalar insanları tamamen daha sağlıklı hale nasıl getirebilirim, kronik hastalıkların pençesinde çare arayan insanları nasıl mutlu edebilirim bunun üzerinedir.

Büyük Atatürk’ün ‘beni Türk hekimlerine emanet edin’ sözündeki hekimlerden olmaya gayret ederek bunun da mücadelesini vermekteyim. Ama bazı art niyetli kişiler benim bu iyi niyetimi suistimal ederek bir takım firmalara ve kişilere yaranmaya çalışmaktadır. Hakkımda olumsuz bir çok yazılar yazılmaktadır. Bu insanlar kamuoyunu yanıltmakta ve Dr. Erdoğan Zaim’in imajını insanların gözünde bozmaktadır. Bu açıklamayı sevgili hastalarım ve sevenlerim için yapma gereği duyuyorum. Mücadelem hukuk çerçevesinde bu insanlarla devam edecek, avukatlarım gereken her ne ise yapacaktır.

Hakkımda söylenen suç isnadları var ise Türkiye mahkemeleri buradadır, Tabipler Birliği buradadır. Bu çirkin karalamaları yapanlar biraz da haddini bilmek zorundadır, artık öyle bir çağda yaşıyoruz ki bilende bilmeyende ağzı olan konuşuyor. Beni tanımayan insanların dahi yazılar yazdığını görmekteyim. Çamur at izi kalsın zihniyetine sahip insanlar ile mücadelemi sürdüreceğimi sevenlerimin bilmesini isterim. Kimse kusura bakmamalıdır, Dr. Erdoğan Zaim sağda solda ilaç, ot, bitki satan hekimlerden değil, sağlık bakanlığına E01342 diploma numarası ile kayıtlı tıp doktorudur. Hastalarımda başarılı sonuçlar almak için elimden geleni yapmakta, hekim olarak mücadelemi sürdürmekteyim. Hastalarımın çocuklarını kendi çocuklarım gibi görmekte ve onların iyileşmesi için elimden gelen tüm katkıyı sunmaktayım. İnsanları ilaca mahkum bırakan sisteme, illa insülin kullanacaksın diyen sisteme karşı mücadele ediyorum. Al bunu ömür boyu kullan mantığının dışında tedaviler uyguladığım için bu tür karalamaların olacağını yola çıktığım ilk gün biliyordum.

Şifa yalnız Allah’tan gelir.

Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımla
Dr Erdoğan Zaim

23 Kasım 2017 314 okunma
Dr. Erdoğan Zaim

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Tibet Mayası Nedir Faydaları Nelerdir?

Ben Çin’de çalışırken orada öğrendiğim, gördüğüm bir maya türü var Bunun menşeyi tibettir Tibetli din adamları tarafından keşfedilip üretilmiş olan bir mayadır Bunun bana...